Automatizace domácnosti od Somfy

Získejte i vy chytré bydlení

Automatizovaná domácnost vám přinese více komfortu, bezpečí a úspor na vytápění. Když fouká vítr, chytrá čidla to zaznamenají a stáhnou markýzu, aby se nepoškodila. Také se mohou přes den samy stáhnout rolety, aby se v létě interiér nepřehřál. Chytrá domácnost myslí za vás, přesně podle vašich předem nastavených scénářů

Představujeme automatizaci domácnosti v podání naší partnerské společnosti Somfy!

Ovládejte svou domácnost pohodlně a odkudkoliv

Systém Connexoon

Přejete si ovládat jen osvětlení, prostředí na terase, nebo vrata a brány? Pak je právě pro vás ideální volbou systém Connexoon, který pracuje na principu tří aplikací (Connexoon Window, Connexoon Access a Connexoon Terrace) pro váš chytrý telefon. Každá z nich se stará o jinou část vašeho domova. Můžete si zvolit jednu aplikaci, nebo kombinaci libovolných dvou.

Connexoon funguje na principu tří intuitivních aplikací

Zjistěte o systému více

Máte zájem o automatizaci domácnosti? Kontaktujte nás

Systém TaHoma®

Další variantou je komplexní systém automatizace domácnosti TaHoma®, který vám poskytne i zpětnou vazbu, například že roleta byla v pořádku stažena. Ovládání je stejně snadné jako u systému Connexoon, získáte ale navíc propojení celé domácnosti.

 

TaHoma® se postará o celý váš dům

Zjistěte o systému více

Máte zájem o automatizaci domácnosti? Kontaktujte nás

Jaký způsob ovládání si zvolíte?

Všechna kompatibilní zařízení můžete snadno ovládat nejen prostřednictvím ovladače od Somfy, ale i prostřednictvím svého mobilního telefonu či tabletu. A to odkudkoliv!

Seznamte se na webu Somfy s odpověďmi na nejčastější dotazy ohledně automatizace domácnosti.